Glas al geplaatst!
Skantrae Ready SKR 5235 facet satinato
Skantrae Ready SKR 5235 Facet Satinato glas!
De Skantrae Ready SKR 5235 is gerealiseerd met een facetprofilering. Tevens heeft dit type een stijlbreedte van 115mm inclusief profiel, exclusief opdekrand. De Ready SKR 5235 is voorzien van vier evenredige ruiten.
Daarnaast zijn al onze Skantrae Ready modellen gecertificeerd met een KOMO- en FSC-certificering, dit betekend dat de deur voldoet aan de hedendaagse kwaliteits- en duurzaamheidseisen.
Bijpassend beslag:
Skantrae deurkruk Carola (Bruno)
Skantrae deurkruk Dali (Mat Nikkel/Nikkel)
Skantrae deurkruk Pictor (RVS)
Skantrae deurkruk Grayson (Mat Zwart)
De Ready serie Skantrae deuren hebben verschillende stijlen, afgelakt in RAL 9010. Bij de glasdeur modellen is het glas al voorgemonteerd. Met de Skantrae Ready heeft u snel nieuwe en strak afgelakte deuren in huis!
De Ready modellen zijn al afgelakt met een PU-coating in Ral 9010 (zuiver wit)
SKANTRAE SKR 5235 bestellen? Bij Deurmarkt.com snel thuis!
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Profilering deur | Facetprofilering |
Skantrae binnendeur | Ready |
Afwerking deur | Afgelakt met PU-coating in RAL 9010 |
Stijlbreedte | Stijlbreedte 115mm inclusief profiel, exclusief opdekrand |
Voorboring in de deur | Slotgat Nemef 1200/1300 voorgeboord Paumelleboringen opdekdeuren voorgeboord |
Skantrae garantie | 10 jaar |